Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 18:02
Początek Assassin's Creed: Odyssey Los Atlantydy za darmo
2227V

Początek Assassin's Creed: Odyssey Los Atlantydy za darmo. Ubisoft rozdaje 1 odcinek

Ubisoft kuje żelazo póki gorące. Francuzi postanowili rozdać pierwszy odcinek z rozszerzenia Los Atlantydy do Assassin's Creed: Odyssey . Gracze mogą zapoznać się ze wstępem do historii i następnie wyruszyć na kolejne epizody. Darmowy dodatek jest dostępny na trzech platformach.

Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy to duże rozszerzenie do znanej produkcji Ubisoftu. Deweloperzy postanowili opowiedzieć zupełnie nową historię, która zaprowadza graczy do tytułowej Atlantydy.

Twórcy postanowili zachęcić graczy do rozszerzeń i Pola Elizejskie (pierwszy odcinek Losu Atlantydy) zostały udostępnione za darmo. Promocja trwa do1 września i mogą z niej skorzystać posiadacze podstawowej wersji gry na trzech platformach:

Ubisoft zachęca także do innych dodatków – do 1 września trwa promocja na Przepustkę Sezonową (50%), która obejmuje pełne dodatki fabularne Dziedzictwo Pierwszego Ostrza oraz Los Atlantydy, a także grę Assassin's Creed III Remastered. Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy nie mają dość Assassin's Creed Odyssey.

Assassins Creed Odyssey DLC 1

Więcej o serii Assassin's Creed przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy Ubisoft