Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 19:00
XIII Remake na nowych zdjęciach
1736V

XIII. Udostępniono garść nowych zdjęć z odświeżonej wersji gry

Kultowa "Trzynastka" ma powrócić w odświeżonej wersji już w przyszłym roku. Sprawdźcie, jak prezentuje się na nowych zdjęciach!

XIII, a więc pierwotna wersja opisywanej gry, trafiła do graczy aż 16 lat temu, bo w 2003 roku. Wydana wówczas przez Ubisoft strzelanina, bardzo szybko zaskarbiła sobie serca fanów z całego świata. Nie można więc być zaskoczonym, iż remake tak bardzo łechta wspomnienia fanów. 

Co ciekawe, nie stoi za nim sam Ubisoft, a firma PlayMagic (wydawcą jest Microids) i zerkając na screenshoty, nie można mieć pretensji. Wygląda na to, że nowe studio pracuje z dużym szacunkiem dla oryginalnego pierwowzoru

Odświeżona wersja gry, zachowanej w komiksowym klimacie, ma pozwolić nowym graczom sprawdzić się na wszystkich udostępnionych dawniej poziomach, a tym starszym dać możliwość cofnięcia się w czasie ze znacznie ulepszoną grafiką, mechaniką i wieloma innymi aspektami.

Twórcy postanowili pobudzić oczekiwania i zaprezentowali nam cztery, zupełnie nowe zrzuty ekranu z projektu. Wszystkie możecie sprawdzić w galerii poniżej. 

 XIII (2020) ma zadebiutować w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC!

Zerknij także tutaj:

Źródło: https://www.shacknews.com/article/113576/first-xiii-screenshots-debut-and-yes-theyre-cel-shaded

Tagi: Microids PlayMagic XIII (2020)