Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 15:15
The Mandalorian plakat
726V

The Mandalorian na świetnym plakacie. Disney przygotowuje na zwiastun

Disney opublikował ładny plakat promujący „The Mandalorian”. Pierwszy serial live-action w uniwersum Gwiezdnych wojen zostanie wkrótce szeroko zaprezentowany. Firma podkreśla datę premiery oraz ekskluzywność historii.

Dzisiaj rozpoczyna się D23, podczas którego otrzymamy sporo informacji o produkcjach przygotowanych dla Disney+. Streamingowa usługa wystartuje już w listopadzie i będzie to początek wielkiej ofensywy korporacji w platformę.

Jednym z najważniejszych tematów D23 będzie oczywiście „The Mandalorian”. Pierwszy serial z uniwersum Gwiezdnych wojen z prawdziwymi aktorami został dzisiaj zaprezentowany na plakacie – jest to ważny komunikat, ponieważ w przeciągu najbliższych kilkunastu godzin otrzymamy zwiastun.

Disney jednocześnie podkreśla – „The Mandalorian” trafi 12 listopada (dzień premiery Disney+) na serwery i będzie dostępny wyłącznie na nowej platformie.

Warto na pewno wspomnieć, że Disney jest bardzo pewny dużego sukcesu „The Mandalorian”. Korporacja już zamówiła drugi sezon – Jon Favreau (reżyser i scenarzysta serialu) w ubiegłym miesiącu potwierdził prace nad nową opowieścią. Sytuacja jest bardzo interesująca, bo jak wiadomo pierwszy „The Mandalorian” to spora inwestycja – budżet wyniósł 120 mln dolarów.

The Mandalorian  plakat

Polecamy również:

Źródło: Twitter

Tagi: Disney disney+ plakat The Mandalorian zwiastun

Nie przegap