Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 21:02
The Mandalorian bohater
835V

The Mandalorian 2 już powstaje. Kiedy zobaczymy zwiastun pierwszego sezonu?

Disney jest bardzo pewny sukcesu „The Mandalorian”. Pierwszy serial aktorski w uniwersum Star Wars zadebiutuje dopiero w listopadzie, a już teraz Jon Favreau potwierdził prace nad drugim sezonem.

„The Mandalorian” ma być ozdobą Disney+. Usługa wystartuje w listopadzie i dopiero w tym czasie widzowie zobaczą pierwszy aktorski serial w świecie Gwiezdnych wojen.

Król Lew – recenzja filmu. Nasza planeta

Szczegółowa prezentacja „The Mandalorian” odbędzie się na D23 Expo – to właśnie na tym wydarzeniu pojawi się między innymi Jon Favreau, który ma zaprezentować pierwszy zwiastun oczekiwanego serialu. Będzie to ważne wystąpienie, ponieważ w trakcie imprezy poznamy mnóstwo konkretnych informacji dotyczących projektu. Show odbędzie się 23 sierpnia.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji dla fanów Star Wars. Jon Favreau (reżyser i scenarzysta serialu) podczas rozmowy z Jimmym Kimmelem potwierdził prace nad kontynuacją:

„Skończyliśmy pierwszy sezon. W zasadzie piszę już scenariusz do drugiego.”

Jest to naprawdę interesująca wiadomość, która pokazuje, że Disney+ bardzo wierzy w sukces „The Mandalorian”, a jednocześnie korporacja nie zamierza czekać. Możemy się spodziewać, że pierwsze, wewnętrzne opinie dotyczące projektu są bardzo pozytywne.

Akcja „The Mandalorian” zostanie umiejscowiona po „Powrocie Jedi” i pozwoli nam poznać bliżej jednego z łowców nagród.

Przeczytajcie nasze recenzje:

Źródło: https://www.thewrap.com/jon-favreau-says-hes-already-writing-the-mandalorian-season-2-video/

Tagi: jon favreau serial The Mandalorian The Mandalorian 2