Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 21:30
Villians 2019
683V

Villains na zwiastunie. Czarna komedia z Billem Skarsgardem w roli głównej

W marcu na festiwalu South by Southwest odbyła się premiera „Villains”. Film został doceniony przez krytyków, którzy zachwalali między innymi zaskakujący scenariusz i w końcu ta produkcja trafi do kin. Zobaczcie zwiastun.

„Villains” pewnie nie będzie najpopularniejszym filmem ostatnich miesięcy 2019 roku, jednak sympatycy czarnych komedii muszą zainteresować się tą produkcją. W głównej roli wystąpi tutaj Bill Skarsgard – aktora możecie kojarzyć z następujących ról: Axel Cluney („Deadpool 2”), Pennywise („To”) czy też The Kid („Castle Rock”).

W zasadzie cała obsada „Villains” wygląda ciekawie – Maika Monroe („Coś za mną chodzi”, „Gość”, „Tau”, „Piąta fala”), Jeffrey Donovan („Oszukana” „Skazany”, „Fargo”), Kyra Sedgwick („Troje na gigancie”, „Gorzka siedemnastka”, „Fenomen”) również zbierają pochwały za swoje role.

Nie często mam okazję wspominać na portalu o czarnych komediach, bo nie jestem fanem tego gatunku, ale„Villains” mnie zainteresowało. Pierwszy zwiastun zdradza odrobinę za dużo, ale mam jeszcze szczerą nadzieję, że w scenariuszu znalazło się kilka dodatkowych zwrotów akcji.

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film trailer Villains zwiastun