Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 17:38
Upiorne Opowieści po zmroku straszydło
991V

Upiorne Opowieści po zmroku na nowym zwiastunie. Oczekiwany horror od Guillermo del Toro

Guillermo del Toro zaprezentuje nam swój wdzięk w Death Stranding, ale jeszcze przed premierą najnowszej gry Hideo Kojimy, w kinach zadebiutują „Upiorne Opowieści po zmroku”. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun intrygującego horroru.

9 sierpnia w polskich kinach zobaczymy „Upiorne Opowieści po zmroku”. Historia napisana przez między innymi Guillermo del Toro intryguje od pierwszej zapowiedzi, ponieważ utalentowany twórca stworzył między innymi „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”.

Król Lew – recenzja filmu. Nasza planeta

Reżyserem filmu został André Øvredal, który miał okazję stanąć za kamerą w „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. Twórcy w tym wypadku mają nam zaprezentować kilka kultowych i przerażających opowiadań.

„Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.”

Czujecie się zaintrygowani? Warto wspomnieć, że w filmie wystąpią: Austin Abrams („The Walking Dead”), Austin Zajur („Kidding”), Dean Norris („Breaking Bad”), Gabriel Rush („Gotham”), Gil Bellows („Skazani na Shawshank”), Lorraine Toussaint („Selma”), Michael Garza („Igrzyska śmierci”) i Zoe Colletti („City on a Hill”).

Przeczytajcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Upiorne Opowieści po zmroku