Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2019 11:37
cyberpunk 2077 gameplay zapowiedź
2465V

Cyberpunk 2077 zapowiedź gameplayu. CD Projekt RED zaprasza na zakosztowanie w urokach Night City

Większość graczy nerwowo przebiera nogami na przedstawienie nowych materiałów z Cyberpunk 2077. CD Projekt RED wyśmienicie podkręca zainteresowanie podając dokładny termin prezentacji.

Na tę zapowiedź wielu już nie może się doczekać. Polscy deweloperzy już jakiś czas temu obiecywali nowe materiały z jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 roku. Jak możemy przeczytać w wiadomości dla fanów Cyberpunk 2077, już w przyszłym tygodniu będziemy mogli zobaczyć gameplay z gamescomu:

Hej, wszyscy!

Jesteśmy w Kolonii, w Niemczech, a Gamecom jest w pełnym rozkwicie - spotkaliśmy się już z tak wieloma wspaniałymi członkami społeczności! Dla tych z Was, którzy są w domu - gdziekolwiek jest dom - cóż, nie zapominamy również o Was. 

W przyszłym tygodniu będziemy gospodarzami streamu, podczas którego odsłonimy 15-minutową edycję tego, co pokazywaliśmy dziennikarzom i graczom w Gamescom, a następnie przeprowadzimy wywiad ze studiem w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tego, co właśnie zobaczyliście. Spodziewajcie się sporego wglądu w cały proces tworzenia tytułu, informacji o Pacifica - jednej z dzielnic Night City-i tonie zawartości, którą będziecie mogli zaadoptować, gdy w przyszłym roku zadebiutuje Cyberpunk 2077.

30 sierpnia o godzinie 20:00 zobaczymy nowy gameplay z Cyberpunk 2077. Po przedstawieniu 15 minutowego gameplayu, który mogli sprawdzić dziennikarze oraz gracze z gamescomu, twórcy oferują wywiad z pracownikami studia. Możemy liczyć, że jeszcze więcej szczegółów zostanie ujawnionych przez deweloperów. 

Gospodarzem imprezy będzie Hollie Bennett, jednak podczas całego wydarzenia nie zabraknie znanych twarzy firmy. Deweloperzy zmienili jednak miejsce, z którego odbędzie się stream - zamiast z PAX West, materiały udostępniane będą z Warszawy. 

Cały materiał wraz z późniejszymi wywiadami będziemy mogli sprawdzić:

Polecamy również:

Źródło: https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap