Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 15:36
Switch Geralt
1489V

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch prezentowany przez Nintendo. Gameplay z wielkiego RPG-a

Nintendo postanowiło odpowiednio zaprezentować Wiedźmina 3: Dziki Gon. Japończycy nie przygotowali w Kolonii dużego Nintendo Directa, na którym mogliby pokazać produkcję, ale zaprosili przedstawiciela CD Projekt RED do wspólnego pogrania w polski hit. Zobaczcie gameplay.

Już w połowie października pierwsi zainteresowani chwycą w łapy hybrydowe konsole Nintendo i zapoznają się z trzema historiami Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch nadciąga i Japończycy postanowili pokazać tytuł na swoim specjalnym show.

Nintendo w tym roku zdecydowało się na prezentację najważniejszych gier na specjalnych live-streamach, podczas których firma nie tylko prezentowała gameplay w czasie rzeczywistym, to jednocześnie przedstawiciele studia rozmawiali z deweloperami.

Zapis audycji trafił już na YouTube, więc możecie zerknąć na rozgrywkę ze Switchera – zobaczycie tutaj trochę walki, sporo eksploracji, a nawet poszczególne elementy menu. CD Projekt RED zadbało, by Geralt mógł poradzić sobie z przeciwnikami i pracownik Nintendo kierował bohaterem na 34 poziomie doświadczenia.

Jesteście zainteresowani Wiedźminem na Switchu? Przeczytajcie wrażenia Rayosa – nasz wysłannik pojawił się w Kolonii, gdzie miał okazję zapoznać się z produkcją CD Projekt RED.

Sprawdźcie również:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap