Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 17:03
FEZ Epic
1152V

FEZ do pobrania za darmo. Wkrótce ściągniemy Celeste i INSIDE

Fez to kolejna produkcja rozdawana przez Epic Games. Firma oferuje bardzo znaną platformówkę, która w swoim czasie podbiła rynek. Gra jest dostępna za darmo i z promocji mogą skorzystać gracze na PC.

Fez zadebiutował w kwietniu 2012 roku i podbił serca wielu graczy. Twórcy zapewnili bardzo przyjemny gameplay – tytuł to platformówka łącząca elementy 2D z 3D. Gra zadebiutowała już na Xboksie 360, PC, PlayStation 3, PlayStation Vicie, PlayStation 4 oraz urządzeniach z iOS na pokładzie.

Produkcja jest od dzisiaj dostępna za darmo – standardowo musicie wskoczyć do sklepu Epic Games, zalogować się na swoje konto i wrzucić tytuł do biblioteki. W swoim czasie Daniel podsumował swoją recenzję Fez następującymi słowami:

"Fez to zestaw niszczących mózg łamigłówek, które ani przez chwilę nie prowadzą gracza za rączkę. Poza tym – kiedy ostatnio musieliście robić sobie notatki podczas gry?"

Fez możecie pobrać ze strony Epic Games (tytuł jest wyceniony na 29 zł), ale mogę to śmiało napisać – to dopiero początek przyjemności. Gra będzie dostępna za darmo do 29 sierpnia, a już od tego dnia w sklepie Epic Games Store pojawi się Celeste i INSIDE! Są to dwa hity, które osiągnęły ogromne sukcesy i zostały docenione przez graczy na całym świecie.

Warto sprawdzić:

Tagi: fez polytron Trapdoor / Microsoft Game Studios