Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2019 10:43
Nioh 2
1509V

Nioh 2 na pięknych screnach. Metamorfoza protagonisty i podziękowania graczom

Team Ninja ujawniło kilka nowych screenshotów z Nioh 2. Tym razem obrazki koncentrują się na głównym bohaterze nowej przygody.

Protagonista Nioh 2 należy do rasy "półdemonów" - to efekt połączenia ludzkiej krwi i demonicznych Yokai.

Oczywiście taka fuzja zapewnia profity, takie jak wyraźnie zwiększoną moc - w szczególności po transformacji, którą może przechodzić bohater. Jak wygląda nasz samuraj po takiej metamorfozie możecie zobaczyć w jednym ze screenów w galerii poniżej.

Deweloperzy z Team Ninja oprócz publikacji szeregu obrazków podziękowali również za udział fanów w testach wersji alfa Nioh 2.

"W testach odbywających się na przełomie maja i czerwca wzięło udział 50 tysięcy osób a 18 tysięcy podzieliło się swoimi opiniami po jego zakończeniu.

Większość opinii była bardzo pozytywna i pochlebna. Otrzymaliśmy też sporo konstruktywnej krytyki, dzięki której wprowadzimy konieczne zmiany, by stworzyć jeszcze lepsze doświadczenie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w testach i ankiecie. Nie możemy się doczekać, by zaprezentować wam postępy w pracach! (...) Pokażemy już na targach Tokyo Game Show 2019 we wrześniu nowe demo Nioh 2" - napisał przedstawiciel studia Team Ninja.

Poniżej, dla przypomnienia, ponad pół godziny gameplayu z testów alfy Nioh 2.

Warto sprawdzić:

Tagi: Koei Tecmo nioh NiOh 2 Team Ninja