Iza Łęcka Iza Łęcka 02.08.2019 12:55
mortal kombat 11 kombat pack
1569V

Mortal Kombat 11 z nowym DLC. Ed Boon zapowiada prezentację

Sympatycy krwawej bijatyki oczekują kolejnych gwiazd na arenie walki. Ed Boon właśnie przerywa milczenie – za niedługo zobaczymy zwiastun kolejnego Kombat Packa.

NetherRealm Studios nie spieszy się z kolejnymi zapowiedziami nowych wojowników do Mortal Kombat 11, pomimo obietnic o rekordowej liczbie DLC. Po krwawej zapowiedzi Nightwolfa, którego będziemy mogli przetestować podczas najcięższych walk już od 13 sierpnia, fani serii nie mogą doczekać się kolejnych postaci.

Ed Boon potwierdza najnowszy Kombat Pack. Po wielu narzekania, prośbach i zapytaniach graczy, dla których twórcy Mortal Kombat 11 zdecydowanie ociągają się z prezentacją kolejnych bohaterów, pojawiają się kolejne doniesienia. Materiał przedstawiający nowe treści, a przede wszystkim świeżutkich wojowników, zostanie udostępniony 21 sierpnia.

Kogo możemy się zatem spodziewać? Możliwe, że to właśnie Sindel zawita w następnej kolejności. Twórca bijatyki już przedstawiał świeżutki wizerunek władczyni Edenii, który został nieco odpicowany. Jednocześnie zatwierdzony udział Spawna aż prosi się o prezentację. Wśród domniemań i plotek możemy mówić o jeszcze kilku wojownikach (m.in. Fujin, Ash Williams, Terminator), co jednak NetherRealm Studios nie komentuje.

Którego bohatera najbardziej chcielibyście w nowym Kombat Packu?

O Mortal Kombat 11 przeczytacie również na naszym portalu:

Źródło: Twitter.com

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.