Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 21:08
iPhone 11 Max Apple Pencil
1863V

iPhone 11 Max faktycznie z Apple Pencil? Etui potwierdza ostatni przeciek

Apple może faktycznie wykorzystać Apple Pencil do urozmaicenia możliwości nadchodzącego iPhone'a 11 Max. W Sieci pojawiły się grafiki prezentujące etui, na których znalazło się specjalne wyżłobienie na rysik amerykańskiej korporacji.

Apple nie potrafi dotrzymać tajemnic związanych z nową linią swoich smartfonów. W swoim czasie wspominaliśmy na portalu o wyglądzie, wyświetlaczu, kamerach, procesorze, cenach oraz premierze. Kolejny przeciek zwiastował integrację iPhone 11 Max z Apple Pencil.

Długo czekaliśmy na potwierdzenie tej wiadomości, jednak firma Olixar podobno przygotowuje się do wprowadzenia na rynek trzech etui dla iPhone'a 11 Max – nic w tym dziwnego, ale zdjęcia produktów zostały opublikowane przed prezentacją urządzeń Apple.

Olixar tym samym potwierdza dziwne umiejscowienie aparatów oraz wykorzystanie Apple Pencil do iPhone'a 11 Max – w propozycji pojawia się charakterystyczne wyżłobienie, do którego będziemy mogli włożyć sprzęt.

Oczywiście na ostateczne potwierdzenie musimy jeszcze zaczekać, ale sytuacja jest bardzo interesująca z jednego powodu – Apple chce rzucić rękawice Samsungowi Note 10.

iPhone 11 Max Apple Pencil 1

Warto spojrzeć:

Źródło: https://wccftech.com/iphone-11-max-apple-pencil-alleged/

Tagi: apple apple pencile iPhone 11 iPhone 11 Max przeciek

Nie przegap