Iza Łęcka Iza Łęcka 01.08.2019 13:02
apple pencil iphone 11
1077V

iPhone 11 ma otrzymać wsparcie Apple Pencil. Analitycy są pewni nowości

O nowym iPhonie wiemy już coraz więcej. Jak jednak Apple chce przyciągnąć klientów do nowej wersji smartfona? iPhone 11 może otrzymać stylus.

Uzyskanie własnego stylusa dla najnowszej wersji iPhone'a 11 jest wysoce prawdopodobne. Jak podaje koreański The Investor, Apple zaktualizowało zarejestrowany w 2017 roku patent, mówiący o przygotowaniu Apple Pencil dla iPhone'a. Zwracając uwagę na datę odnowienia patentu, decyzja amerykańskiego potentata mogła zostać podjęta „w ostatnim momencie”.

Jak wiemy z wszelkich wiadomości o iPhone 11 i iPhone 11 Max zbyt wiele nowości nie zawita w przyszłych modelach smartfonów – oprócz umiejscowienia aż trzech kamer (w tym jednej z ultra-szerokim obiektywem) oraz nieco większych rozmiarach względem wersji iPhone XS i iPhone XS Max, 11 seria otrzyma niezwykle mocny procesor A13 i możliwość ładowania innych urządzeń.

Wszelkie prezentowane dane stały się podstawą do analiz, zgodnie z którymi najnowszy telefon Apple nie osiągnie sukcesu sprzedaży – głównie ze względu na brak innowacyjnych funkcji oraz wsparcia 5G. Zdaniem znanego analityka Ming-Chi Kuo, nowe iPhony mogą być wspierane przez Apple Pencil. To właśnie dodanie opcji rysika, pomimo iż nie jest przełomowe, powinno uratować zainteresowanie klienteli, przyciągając do serii 11 nowych użytkowników. Jak przewiduje Kuo, to najmocniejszy model iPhone 11 (512GB) oraz iPhone 11 Max (512GB) powinny otrzymać tę funkcję.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/2019-iphone-models-apple-pencil-support/

Tagi: apple pencile iphone 11 iPhone 11 Max stylus