Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 18:49
Yakuza 3 remastered
879V

Yakuza 3 Remastered dostępna na PS4. Znamy daty premier Yakuza 4 Remastered i Yakuza 5 Remastered

W maju SEGA potwierdziła przygotowanie angielskich wersji Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered i Yakuza 5 Remastered, Ta pierwsza produkcja właśnie zadebiutowała na PlayStation 4, a pozostałe już wkrótce wylądują na konsoli Sony. Poznajcie szczegóły.

SEGA chętnie przerzuca na PlayStation 4 wszystkie części Yakuzy, jednak Japończycy ponownie nie zadbali o jednoczesną premierę na całym świecie. Z tego powodu mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni już od dawna grają w Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered i Yakuza 5 Remastered na PlayStation 4.

Na szczęście wydawca zaczyna dostrzegać Zachód. Yakuza 3 Remastered jest od dzisiaj dostępna na PS4 w Europie oraz Stanach Zjednoczonych – gra zapewni pełną lokalizację, oferuje wszystkie wycięte treści, zapewnia rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p, a nawet zadbano o angielskie wersje karaoke.

Mało? Yakuza 4 Remastered zadebiutuje 29 października, a Yakuza 5 Remastered trafi do nas 11 lutego 2020 roku. W sumie miłośnicy tej marki mogą szykować się na kilka miesięcy wyjątkowych wrażeń.

SEGA rozważa przygotowanie lokalizacji Yakuza Ishin, ale firma obawia się o wyniki sprzedaży...

Zainteresowani kupią całą kolekcję w pudełku:

Yakuza Remastered Collection

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Yakuza 3 Remastered i porównanie z oryginałem:

Warto sprawdzić:

Źródło: Twittter

Tagi: Sega yakuza Yakuza 3 remastered yakuza 4 remastered Yakuza 5 remastered

Nie przegap