Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 18:19
Daniel Craig 007
3677V

Bond 25 ma w końcu tytuł. Daniel Craig wraca jako James Bond

Twórcy „Bond 25” właśnie potwierdzili ostateczną nazwę oczekiwanego filmu. Daniel Craig powróci w głównej roli i z tej okazji otrzymaliśmy bardzo przyjemną zajawkę. Film zadebiutuje w 2020 roku.

Od kilku miesięcy czekaliśmy na ostateczny tytuł 25. filmu z Jamesem Bondem w roli głównej. „Bond 25” to oficjalnie „No Time To Die” i w produkcji ponownie główną rolę otrzymał Daniel Craig, który jako agent 007 zajmie się rozwiązaniem kolejnego problemu.

Opowieść tym razem rozpocznie się na Jamajce – 007 nie może liczyć na odpoczynek, bo jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA potrzebuje pomocy. Bohater zajmie się uratowaniem porwanego naukowca, jednak sytuacja wymknie się spod kontroli, ponieważ nowy złoczyńca (w tej roli Rami Malek) został uzbrojony w potężną i niebezpieczną nową technologię.

Warto przypomnieć, że według plotek, „No Time To Die” rozpocznie się od bardzo ciekawego wątku – na początku filmu mamy poznać nową agentkę 007, która również zostanie powołana do wspomnianej wcześniej misji. James Bond podobno będzie współpracował z agentką. 

"No Time To Die" to także film z 1958 roku o amerykańskim sierżancie w armii brytyjskiej podczas II wojny światowej. Opowieść została przygotowana na podstawie powieści Ronalda Kempa.

Premiera „No Time To Die” odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku.

Polecamy również na naszym serwisie:

Tagi: bond bond 25 Daniel Craig James Bond