DOOM Eternal - znamy czas poznania fabuły. Na zasmakowanie w ubijaniu potworów poświęcimy wiele godzin

News
1315V
DOOM Eternal - znamy czas poznania fabuły. Na zasmakowanie w ubijaniu potworów poświęcimy wiele godzin
Iza Łęcka | 20.08.2019, 13:05

Coraz mniej czasu pozostaje do premiery DOOM Eternal. Twórcy dzielą się coraz chętniej informacjami dotyczącymi tej krwawej strzelanki. Wiemy, ile zajmie nam poznanie fabuły gry.

DOOM Eternal to bezpośrednia kontynuacja brutalnych pojedynków z 2016 roku. Ponownie będziemy mogli zasmakować w ubijaniu największych piekielnych bestii, by powstrzymać świat i cały kosmos przed upadkiem. Jak zapowiadano, siły piekła rozproszą się nie tylko po Ziemi, ale atakować będą cały Układ Słoneczny, dlatego odwiedzimy jeszcze kilka innych planet czy lokacji z alternatywnego wymiaru. 

Jak się jednak okazuje, twórcy z id Software planują dać nam jak więcej czasu na wypróbowanie rozgrywki. Zgodnie z zapewnieniami Marty'ego Strattona, producenta wykonawczego firmy, będziemy potrzebować od 18 do 22 godzin na poznanie całej fabuły tej odsłony, która już od początku zapowiadana jest jako hołd złożony klasycznym odsłonom Dooma.

Poprzednia część, która swój początek miała w 2016 roku była przygotowana na 12 godzin fabularnej zabawy, co daje nam nadzieję, że deweloperzy przygotowali jeszcze więcej krwawych kąsków pod postacią zawartości.

Już jakiś czas temu, id Software promowało tryb BattleMode, dzięki któremu zatopimy się w zmaganiach przeciwko innym graczom. Sieciowe potyczki mają tylko podkręcać wrażenia z kampanii. Premiera tytułu 22 listopada na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz PC.

Sprawdźcie również:

Źródło: https://gonintendo.com/stories/342526-doom-eternal-will-take-18-to-22-hours-to-complete

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper