Doom Eternal z ray tracingiem jakiego jeszcze nie było

Gry
1882V
Doom Eternal z ray tracingiem jakiego jeszcze nie było
Musiol | 14.06.2019, 11:40

DOOM Eternal zaoferuje nam ray tracing, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Tak przynajmniej obiecują nam deweloperzy id Software, którzy pracują nad Doomem.

DOOM Eternal już teraz wygląda wyjątkowo dobrze. Na PC-tach gra zaoferuje najlepszą oprawę wizualną wraz z wysokim klatkażem. Do tego id Software obiecuje implementację ray tracingu w formie, jakiej jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Jednym słowem - DOOM Eternal ma być przepiękny.

DOOM Eternal w Edycji Kolekcjonerskiej to droga przyjemność. Znamy polską cenę

Marty Stratton był gościem u ekipy GiantBomb, gdzie opowiadał właśnie o DOOM Eternal. Zdradził w trakcie rozmowy, że silnik idTech 7 otrzymał implementację technologii ray tracingu i rozwiązań RTX, co pozwoli na wykorzystanie tego w nowym Doomie. Jednocześnie Stratton, będąc pewnym siebie, dodał, że wierzy w swoją ekipę i zrobi ona to najlepiej na rynku.

DOOM Eternal  do sprzedaży trafi już 11 listopada. Zamówić już teraz możemy bogatą edycję kolekcjonerską, która zawiera:

  • Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w wyjątkowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo.
  • Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć
  • Prawdziwą kasetę magnetofonową i kody do pobrania kopii oryginalnych ścieżek dźwiękowych Micka Gordona z DOOM 2016 i DOOM Eternal
  • Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software.
  • Litografia „The Gift of Argent Power” w formacie 11x17 cali

DOOM ETERNAL KOLEKTORKA

Źródło: https://wccftech.com/ray-tracing-coming-to-doom-eternal/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper