Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.06.2019 11:40
Doom Eternal main art
1565V

Doom Eternal z ray tracingiem jakiego jeszcze nie było

Doom Eternal zaoferuje nam ray tracing, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Tak przynajmniej obiecują nam deweloperzy id Software, którzy pracują nad Doomem.

Doom Eternal już teraz wygląda wyjątkowo dobrze. Na PC-tach gra zaoferuje najlepszą oprawę wizualną wraz z wysokim klatkażem. Do tego id Software obiecuje implementację ray tracingu w formie, jakiej jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Jednym słowem - Doom Eternal ma być przepiękny.

DOOM Eternal w Edycji Kolekcjonerskiej to droga przyjemność. Znamy polską cenę

Marty Stratton był gościem u ekipy GiantBomb, gdzie opowiadał właśnie o Doom Eternal. Zdradził w trakcie rozmowy, że silnik idTech 7 otrzymał implementację technologii ray tracingu i rozwiązań RTX, co pozwoli na wykorzystanie tego w nowym Doomie. Jednocześnie Stratton, będąc pewnym siebie, dodał, że wierzy w swoją ekipę i zrobi ona to najlepiej na rynku.

Doom Eternal  do sprzedaży trafi już 11 listopada. Zamówić już teraz możemy bogatą edycję kolekcjonerską, która zawiera:

  • Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w wyjątkowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo.
  • Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć
  • Prawdziwą kasetę magnetofonową i kody do pobrania kopii oryginalnych ścieżek dźwiękowych Micka Gordona z DOOM 2016 i DOOM Eternal
  • Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software.
  • Litografia „The Gift of Argent Power” w formacie 11x17 cali

DOOM ETERNAL KOLEKTORKA

Źródło: https://wccftech.com/ray-tracing-coming-to-doom-eternal/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software

Nie przegap