Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2019 17:10
DOOM ETERNAL Edycja Kolekconerska
2230V

DOOM Eternal w Edycji Kolekcjonerskiej to droga przyjemność. Znamy polską cenę

Bethesda podczas E3 pokazała nowe materiały z Doom Eternal oraz ujawniła datę premiery krwawej gry. Firma pokazała także Edycję Kolekcjonerską, którą możecie już zamówić w polskich sklepach.

Doom Eternal trafi na rynek 22 listopada. Będzie to bez wątpienia jedna z najciekawszych gier ostatnich miesięcy 2019 roku. Produkcja zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste.

Doom Eternal – trafiliśmy do piekła i chcemy więcej. Pierwsze wrażenia z gry

Doom Eternal zadebiutuje w dwóch wersjach. Najwięksi fani uniwersum mogą zdecydować się na Edycję Kolekcjonerską, która zawiera:

  • Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w wyjątkowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo.
  • Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć
  • Prawdziwą kasetę magnetofonową i kody do pobrania kopii oryginalnych ścieżek dźwiękowych Micka Gordona z DOOM 2016 i DOOM Eternal
  • Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software.
  • Litografia „The Gift of Argent Power” w formacie 11x17 cali

Założenie pełnowymiarowej repliki hełmu DOOM Slayera brzmi niezwykle dobrze, jednak warto zwrócić uwagę na cenę – taka przyjemność została wyceniona na 899 zł. Jest to dość sporo, jednak jak wiadomo z łatwością znajdziecie na rynku droższe pakiety, które zazwyczaj oferują zwykłą figurkę. Tutaj przynajmniej otrzymacie ciekawą „czapkę”.

Warto spojrzeć:

DOOM ETERNAL KOLEKTORKA

Źródło: Muve.pl

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software