Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.08.2019 09:00
Pokemon Sword/Shield
1301V

Pokemon Sword/Shield. Nowe ruchy i przedmioty zaprezentowane na zwiastunie

Pomimo kilku kontrowersji, Pokemon Sword i Pokemon Shield zapowiadają się całkiem nieźle. Game Freak w pocie czoła szykuje dla nas trochę nowości w rozgrywce, jakie teraz możemy zobaczyć na nowym zwiastunie.

Już od pierwszych zapowiedzi Pokemon Sword/Shield budzi sporo kontrowersji. Jednym graczom nie podobają się gigantyczne Pokemony, innym brak wszystkich kieszonkowych stworków z poprzednich generacji.

Niemniej jednak Game Freak stara się wprowadzić do nowej odsłony tyle nowości ile tylko się da, stawiając na zupełnie nowe mechaniki oraz garść świeżych przedmiotów, jakich będziemy mogli używać podczas walki. Najnowszy zwiastun produkcji pokazuje między innymi takie zabawki jak "Room Service", "Eject Pack", czy też "Trick Room" - dzięki nim spowolnicie przeciwnika, bądź wycofacie swojego Pokemona gdy będzie miał obniżone statystyki.

Ponadto nowa wersja Weezinga ma umiejętność nazwaną "Gaz neutralizujący", który pomoże wam podczas walki i wyłączy wszystkie umiejętności stworków znajdujących się na arenie. Te i inne zagrywki znajdziecie na wideo poniżej.

Więcej o Pokemonach:

Źródło: https://www.dualshockers.com/pokemon-sword-shield-new-mechanics/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield