Pokemon Sword/Shield na zwiastunie. Twórcy pokazują formy Galarian, nowych rywali i zespół Yell

News
1320V
Pokemon Sword/Shield na zwiastunie. Twórcy pokazują formy Galarian, nowych rywali i zespół Yell
Wojciech Gruszczyk | 07.08.2019, 21:11

The Pokemon Company przygotowało nowy zwiastun Pokemon Sword/Shield, który pozwala spojrzeć na między innymi odpicowane Pokemony. Gracze zmierzą się z kolejnymi rywalami, a jednym z najważniejszych przeciwników będzie teraz zespół Yell.

15 listopada odbędzie się premiera Pokemon Sword/Shield i będzie to jedna z najważniejszych tegorocznych premier dla Nintendo. Grą na pewno zainteresują się gracze z całego świata, którzy chętnie wyruszą w nową podróż.

Jest to pierwsza odsłona Pokemonów stworzona od podstaw dla Nintendo Switcha, więc fani trafią do nowego regionu, gdzie spotkają nowe formy znanych Pokemonów – Galarian nie różni się niczym specjalnym względem stworków z regionu Alolan. Dobrym przykładem jest tutaj na pewno Weezing, który stał się baśniowo trującym Pokemonem.

W nowym świecie spotkamy także nowe Pokemony – interesująco zapowiada się chomik Mopeko, który posiada dwa tryby: Pełny Brzuch i Głodny. W zależności od wersji posiada inny typ i może korzystać ze zróżnicowanych ataków.

W Pokemon Sword/Shield nie zabraknie także nowych przeciwników – Team Yell nie wyróżnia się specjalnie od swoich poprzedników... I mam tylko szczerą nadzieję, że teraz starcia będą większym wyzwaniem.

Więcej informacji dla posiadaczy Nintendo Switchów:

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper