Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.08.2019 16:21
Yooka-Laylee and the Impossible Lair w październiku
537V

Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Wiemy, w jakim miesiącu gra trafi na sklepowe półki

Ekipa z Playtonic, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, zdradziła miesiąc, w którym swą premierę będzie miał wyczekiwany sequel ich najbardziej znanej marki!

Yooka-Laylee and the Impossible Lair to jedna z bardziej wyczekiwanych, przez fanów platformówek, tegorocznych premier. Choć informacje odnośnie do tytułu napływają do nas zewsząd już od kilku tygodni, to wciąż nie dzielono się z nami datą premiery. 

I w gruncie rzeczy, dokładnego dnia debiutu na rynku wciąż nie znamy. Zdaje się jednak, że jesteśmy już bliżej niż dalej poznania ostatecznego terminu, albowiem za pośrednictwem konta twórców gry, na Twitterze, zdradzono, iż "dobre rzeczy nadejdą w październiku"!

Wpis został uzupełniony o prawie minutowy fragment rozmowy postaci z Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Nie pozostawia to wątpliwości, iż rzeczony październik jest miesiącem, w którym planowo dane nam będzie ujrzeć drugą część świetnie przyjętego Yooka-Laylee.

Tegoroczne wydanie, zapowiedziane jeszcze w czerwcu, pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Warto przeczytać też:

Źródło: Twitter

Tagi: Playtonic Games Team 17 Yooka-Laylee and the Impossible Lair