Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 22:30
Yooka-Laylee and the Impossible Lair
623V

Yooka-Laylee and the Impossible Lair wygląda przyjemnie. Zwiastun i gameplay z nowej platformówki

Yooka-Laylee powrócą jeszcze w tym roku. Playtonic Games zdecydowało się tym razem na platformówkę 2,5D, która została przedstawiona na nowych materiałach. Miłośnicy gatunku powinni pamiętać o tym tytule.

Na aktualnej generacji niezbyt często mamy okazję sięgać po klasyczne platformówki. Na szczęście Playtonic Games nie rezygnuje z rozwoju serii Yooka-Laylee i jeszcze w tym roku zapoznamy się z nową produkcją.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair zostało zaprezentowane na świeżych materiałach i gra wygląda bardzo przyjemnie. Ponownie wykorzystamy umiejętności bohaterów, będziemy zwracać uwagę na różne przeszkody wrzucone na lokacje przez twórców, ale odnoszę wrażenie (tak przynajmniej to wygląda na materiale wideo), że gra tym razem wydaje się trudniejsza.

Mam nadzieję, że Yooka-Laylee w swojej drugiej historii zapewnią więcej wyzwań i ich opowieść będzie w dniu premiery znacznie bardziej dopracowana. W sumie opublikowane materiały zapowiadają kawał przyjemnej rozgrywki.

W Yooka-Laylee and the Impossible Lair zmierzymy się z Capitalem B – arcywrogiem dwójki bohaterów, który postanowił wykorzystać tajemnicze urządzenie w celu podporządkowania sobie królestwa pszczół. W rezultacie protagoniści muszą go powstrzymać i rozpoczynają kolejną, wielką przygodę.

Polecamy:

Tagi: Playtonic Games Team 17 Yooka-Laylee and the Impossible Lair