Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.08.2019 18:22
Youtube Channel
1176V

Kanał SupMatto został usunięty! Czy to efekt ofensywy 2K Games?

Ostatnio w internecie pojawiła się sprawa związana z youtuberem SupMatto, który dopuścił się akcji mogącej zaszkodzić wydawcy Borderlands 3. Koniec tygodnia dostarcza nowe, mimo wszystko niespodziewane wydarzenia.

Po wymianie komunikatów ze strony youtubera oraz samego Take-Two oraz nieco lepszego naświetlenia sprawy, na kilka dni zamieszanie ucichło. Dziś jednak, dostaliśmy kolejne fakty i wszystko wskazuje na to, że to wydawca zostanie zwycięzcą całej sytuacji. Wedle tego, co do tej pory mieliśmy okazję przeczytać, to korporacja podeszła do sprawy bardzo poważnie, prowadziła wielomiesięczne śledztwo i uznała SupMatta za postać, która ma na celu zaszkodzenie dobremu interesowi firmy, samej grze oraz fanom i klientom Take-Two.

Tymczasem, do sieci zaczęły napływać informacje o tym, że kanał oskarżonego został usunięty, co faktycznie okazało się w ostatecznym rozrachunku prawdą. Powodem prawdopodobnie jest fakt, że ów kanał przez ostatnie dni od oświadczenia firmy, stanął w ogniu zgłoszeń autorstwa 2K Games. Korporacja nie skomentowała obecnie całego zajścia, ale z pewnością otrzymamy kolejny epizod zamieszania. Być może głos ponownie zabierze sam SupMatto, który w tym momencie nie ma już praktycznie nic do stracenia.

Więcej na temat zajścia oraz Borderlands 3:

 

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software