Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2019 08:59
Borderlands 3
864V

Boderlands 3 z trenerem ewoluujących potworów. Przegląd umiejętności FL4K

Marketingowa akcja związana z Borderlands 3 rozkręciła się na dobre. Po pierwszym zwiastunie dotyczącym postaci FL4K pora na więcej szczegółów dotyczących zdolności rzeczonego bohatera.

Gearbox Software zaprezentowało w ostatnich dniach zwiastun postaci znanej jako FL4K, czyli tzw. Beastmastera. Chodzi tu o robota specjalizującego się w strzelectwie wyborowym. Jego specjalnością są ataki z ukrycia, zadające obrażenia krytyczne. Najciekawszą cechą FL4K jest jednak posiadanie jednego z 3 wybranych zwierzaków-podopiecznych. Pupili posyłamy oczywiście do walki.

Tym razem możemy dokładnie przyjrzeć się drzewku umiejętności, które będziemy rozwijać w przypadku kierowania FL4K. Okazuje się, że rozwijać można w jego przypadku każdego z trzech zwierzaków, które nie tylko rosną w siłę, ale również ewoluują, przybierając lepsze formy, trochę jak Pokemony.

W drzewku zdolności FL4K można wybierać indywidualnych pupilków i wzmacniać ich umiejętności. Do wyboru mamy 3 główne opcje rozwoju (Hunter, Master i Stalekr), które możecie prześledzić na poniższym filmiku, stworzonym przez użytkownika Arekkz.

Interaktywne drzewko rozwoju umiejętności FL4K znajdziecie również na oficjalnej stronie Borderlands 3.

Warto sprawdzić:


 

Tagi: 2K Games borderlands Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software