Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2019 21:30
Borderlands 3
777V

Borderlands 3 na zwiastunie i rozgrywce. Gameplay pokazuje mnóstwo strzelania

Gearbox Software zakończyło przedpremierowe prezentacje Borderlands 3, więc w Sieci wylądowało mnóstwo fragmentów rozgrywki z oczekiwanej strzelanki. Studio na deser przygotowało przyjemny zwiastun.

„Pogranicza są twoje” to nowy zwiastun Borderlands 3, który jest jednym z najlepszych materiałów ukazujących produkcję Gearbox Software. Twórcy potrafią zadbać o świetne materiały pokazujące wystrzałową strzelankę.

W Sieci wylądował także czysty gameplay – dziennikarze mogli przez pięć godzin biegać po Pandorze i eliminować kolejnych oponentów. Rozgrywka pochodzi z pierwszej godziny i w tym wypadku zobaczycie walkę ze zróżnicowanymi przeciwnikami.

To już ostatni tak duży pokaz Borderlands 3. Teraz twórcy zajmą się ostatnimi ulepszeniami i rozpocznie się nerwowe wyczekiwanie na recenzje. Gra trafi do sklepów już 13 września, więc został już mniej niż miesiąc do debiutu jednego z najciekawszych shooterów tego roku.

Wyczekujecie na premierę Borderlands 3? Nie musicie się tym razem obawiać, że zostaniecie zmuszeni do pobierania blisko 100GB. Twórcom udało się dobrze skompresować planety.

Więcej na temat Borderlands 3 na naszym portalu:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software