Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.08.2019 17:49
Disintegration
564V

Disintegration to gra z segmentu AAA, ale o nieco mniejszej skali

Jakiś czas temu branża gier wideo dowiedziała się o istnieniu Disintegration, shootera science-fiction w którego produkcję zaangażowani są współtwórcy serii Halo.

Od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się nic nowego, ale najnowsze wydanie magazynu EDGE rzuciło nieco światła na Disintegration. Tytuł wciąż trzymany jest za zamkniętymi drzwiami, ale z tego co możemy przeczytać, to jest określany mianem gry z segmentu AAA, lecz o nieco mniejszej skali produkcji. Oznacza to, że choć gra nie może pozwolić sobie aż na tak wielki budżet, to developer trzyma się zasad i ustaleń, jakie dotyczą produkcji z najwyższej półki. Jak twierdzą autorzy, można to porównać Hellblade: Senua's Sacrifice, autorstwa Ninja Theory

Gra otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza, której przejście zajmie nam około 12 godzin, co jest naprawdę niezłym wynikiem, jeżeli mówimy o shooterach. Pojawi się również tryb wieloosobowy, a cechować go będzie "brak rozwoju". Zapewne więc nie dostaniemy wszechobecnego grindu oraz dobijania punktów doświadczeń do kolejnego poziomu.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Disintegration Take-Two Interactive V1 Interactive

Nie przegap