Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.07.2019 18:14
DESINTEGRATION
586V

Disintegration to nowa gra od współtwórcy serii Halo. Mamy krótką zajawkę!

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o zupełnie nowym tytule tworzonym przez V1 Interactive. Czego możemy się spodziewać?

V1 Interactive to nowe studio z siedzibą w Seattle, za założenie którego odpowiada Marcus Lehto, który pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w Bungie i współtworzył markę Halo. Wygląda więc na to, że możemy otrzymać kawał dobrego kodu. A tak o nowym projekcie noszącym nazwę Disintegration wypowiada się sam developer:

Halo Infinite z fazami beta przed premierą

To wspaniałe uczucie pokazać Wam nad czym nasz niesamowity zespół pracuje w pocie czoła. Nie mogę się doczekać by zdradzić więcej szczegółów już w przyszłym miesiącu.

Na krótkim teaserze, jakim pochwalił się developer, widzimy lśniącą maszynę, przypominającą statek kosmiczny, a i sama nazwa gry może sugerować, że akcja gry zostanie osadzona w kosmosie. Kosmiczny shooter, gdzie siądziemy za sterami potężnych myśliwców? Na taki tytuł z pewnością jest miejsce na rynku, a doświadczenie twórców może dawać nadzieję, że otrzymamy naprawdę solidną produkcję.

To co, czekamy na dalsze informacje i przez najbliższy miesiąc możemy obstawiać co też V1 Interactive przygotowuje dla nas w swojej siedzibie.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/07/11/halo-socom-v1-new-shooter-disintegration/

Tagi: Disintegration Halo shooter V1 Interactive