Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2019 21:01
GTA San Andreas PSX Extreme
824V

PSX Extreme: GTA San Andreas - kulisy produkcji legendarnej gry

Dla wielu graczy jedną z najlepszych odsłon serii GTA jest zdecydowanie Grand Theft Auto: San Andreas. Tytuł odniósł ogromny sukces i został doceniony przez graczy na całym świecie. Jak jednak powstała legendarna odsłona? Na te pytanie odpowiada redakcja PSX Extreme.

Od premiery Grand Theft Auto: San Andreas minęło już wiele lat. Tytuł zadebiutował na rynku w 2004 roku i była to trzecia część serii wykorzystująca grafikę 3D i ogólnie siódma odsłona całego uniwersum. Gra zgarnęła kapitalne noty (średnia ocen 93-95%) i bez wątpienia była to jedna z najlepszych produkcji swojej generacji.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie ciekawy tekst, który Piechota rozpoczyna od następujących słów:

„Gra-monument. Legenda. A jednocześnie bardzo logiczna kontynuacja ogarniętej, perfekcyjnie zaplanowanej marki. Zerknijmy za jej kulisy. O ile to w ogóle możliwe.”

Tekst jest obładowany ciekawostkami z przygotowania tego wyjątkowego tytułu. Redaktor wspomina o rekordach związanych z San Andreas, wyprzedzeniu konkurencji, odwołuje się do słów deweloperów, a nawet wspomina o kontrowersjach czy też początkach GTA Online.

Zaczytując się w słowa dziennikarza aż mam ochotę chwycić w łapy kontroler i ponownie wrócić do Grand Theft Auto: San Andreas. Nie jestem pewien, czy tytuł przetrwa próbę czasu, ale na pewno jest to dobry pomysł na zbliżający się weekend.

Czujecie się zainteresowani? Sprawdźcie najnowszy PSX Extreme 264Numer możecie zamówić na stronie wydawcy.

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas Rockstar Games Rockstar North

Nie przegap