Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 19:01
Need for Speed Heat.
6084V

Need for Speed Heat wycieka. Logo gry oraz pierwsze ujęcie bohaterki

Dopiero jutro odbędzie się wielka prezentacja Need for Speed Heat, ale już dzisiaj możecie spojrzeć na ładne logo produkcji oraz jedną z bohaterek. W Sieci lądują pierwsze materiały z oczekiwanych wyścigów.

Już jutro o 15:00 odbędzie się wielki pokaz nowego Need for Speeda. Nie musicie tak długo czekać, by poznać ostateczną nazwę gry oraz zapoznać się z pierwszym ujęciem. Okazuje się, że ostatnie przecieki były prawdziwe i jeszcze w tym roku zagramy w Need for Speed Heat.

Nowy Need for Speed został nieformalnie zapowiedziany przez dyrektora finansowego Electronic Arts – już na początku roku EA potwierdziło premierę gry w 2019 roku. Firma chciała przygotować inwestorów na zastrzyk gotówki, więc od tego czasu wiedzieliśmy, że gra nadjedzie. Produkcja nie została przedstawiona na E3, jednak już jutro odbędzie się show, na którym zobaczymy wyścigi.

Pytanie pozostaje jedno – na jaką prezentację możemy liczyć? Prawdopodobnie jutro zerkniemy na zwiastun przygotowujący fanów marki na głębszy pokaz. EA powinno wykorzystać przyszłotygodniowy gamescom do pokazania gry.

Dzisiaj widzimy trzy ujęcia – logo, tajemniczą kobietę oraz... Biegnącego mężczyznę? Są to pewnie urywki wycięte z pierwszego trailera. Warto na pewno zwrócić uwagę na kolorystykę – deweloperzy najwidoczniej nie żałowali wyrazistych barw podczas kreowania gry.

Need for Speed Heat 1

Need for Speed Heat 2

Need for Speed Heat 3

Więcej o grach Electronic Arts:

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for speed Need for Speed Heat wyciek