Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2019 10:13
Need for Speed 2019
4695V

Need for Speed zostanie ujawnione w tym tygodniu! EA rozpoczęło odliczanie

Zapinajcie pasy, siadajcie wygodnie i odliczajcie razem z Electronic Arts. Wydawca serii Need for Speed rozpoczął odliczanie do nowej odsłony. Już w tym tygodniu zobaczymy nowe wyścigi spod szyldu tego uznanego IP.

O powstawaniu nowej odsłony serii Need for Speed wiemy od dawna. Na początku roku dyrektor finansowy Electronic Arts potwierdził prace nad nową grą, jednocześnie zapowiadając premierę – nowy NFS trafi na rynek do końca 2019 roku. Podczas ujawniania wyników finansowych za ostatni kwartał roku fiskalnego EA potwierdziło, że choć gra ominęła E3, to zostanie wydana w przeciągu następnych miesięcy.

Teraz możemy mieć pewność, że prezentacja Need for Speeda odbędzie się jeszcze w tym tygodniu – już w najbliższą środę zobaczymy wyścigi. Najpewniej możemy podejrzewać, że będzie to wstępny pokaz (teaser?), który zaprosi fanów marki na pełnoprawną prezentacją w Kolonii. Jak wiadomo targi gamescom odbędą się już w przyszłym tygodniu.

Zdaniem przecieków, tegoroczna odsłona nosi nazwę Need For Speed Heat, jednak na pełny pokaz wciąż musimy czekać. EA odlicza do prezentacji na specjalnej podstronie – kliknij w grafikę, by wejść na witrynę.

NEED FOR SPEED 2019 odliczanko

Więcej o Electronic Arts przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Need for speed Need for Speed: Heat prezentacja zapowiedź