Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 15:30
Shenmue 3 demo
598V

Shenmue 3 otrzyma demo. Dla wiernych fanów

Gracze wyczekujący na Shenmue III już wkrótce zapoznają się z niezłym wycinkiem gry. Twórcy postanowili zaoferować rozbudowane demo, które przedstawi sporo mechanik i sprawi, że fani jeszcze bardziej będą wyczekiwać na produkcję.

Shenmue III powstaje zdecydowanie za długo, ale możemy mieć nadzieję, że w dniu premiery wierni sympatycy poprzednich odsłon zatopią się w niezwykłym świecie przeładowanym klimatem Kraju Kwitnącej Wiśni.

Gra trafi na półki sklepowe w listopadzie, ale niektórzy gracze już w przyszłym miesiącu zapoznają się z częścią produkcji. Shenmue III otrzyma wersję demonstracyjną, która zadebiutuje w drugiej połowie września. Będzie to „samodzielny akt” umiejscowiony w pierwszej lokacji (Bailu Village) i pozwoli graczom na około godzinę zabawy.

Ys Net zapowiedziało przygotowanie wielu aktywności, które w dobry sposób zapowiedzą atrakcje z pełnej wersji. Studio jednocześnie podkreśla, że nie otrzymamy szansy przeniesienia stanów rozgrywki do pełnej wersji.

Demo zostanie udostępnione graczom, którzy wpłacili pieniądze na powstanie Shenmue III. Autorzy jednocześnie podkreślają, że wciąż pracują nad systemem zwrotów – część miłośników serii nie zamierza grać w produkcję na Epic Games Store i żądają oddania pieniędzy.

Więcej o Shenmue III:

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3/posts/2593234

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net