Tytus Stobiński Tytus Stobiński 28.07.2019 15:03
VIP Card Shenmue III
762V

Shenmue III na nowych screenach. Twórcy pokazują specjalny budynek

Po serii kontrowersji, jakie pojawiły się w związku z wieloma aspektami Shenmue III oraz samej premiery tytułu, wydaje się, że twórcy mogą ponownie zająć się tym, czym powinni - tworzeniem samej gry.

Shenmue III pojawić ma się na rynku teoretycznie w listopadzie, jeszcze przed końcem 2019 roku, choć nie wiadomo, czy twórcy ponownie nie zdecydują się na przesunięcie premiery. W sieci natomiast, pojawiły się świeże grafiki, które ukazują nam kilka ciekawych faktów związanych z samą grą. 

Shenmue III w sklepach stacjonarnych bez dodatkowej zawartości z Kickstartera

Jak się okazuje, Ci którzy wsparli projekt na platformie Kickstarter, dostaną specjalne bonusy w grze, takie jak VIP Kartę Telefoniczną dającą prawdopodobnie dostęp do specjalnego budynku, który to w całości poświęcony jest tzw. backerom. Znajdziemy tam mini-grę z podobiznami tych, którzy poświęcili odpowiednie pieniądze w ciemno, a także regał z kartkami, na których znajdziemy nazwiska tych ludzi. Prócz tego, na screenach widoczna jest maszyna, która może zostać wypełniona malutkimi figurkami, również podobizną wybranych ludzi.

Spójrzcie sami, resztę screenów znajdziecie w galerii:

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net