Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.07.2019 12:13
Tim Sweeney
850V

Epic Games Store pokrywa koszt zwrotów za Shenmue III i zapowiada współpracę z innymi sklepami w przyszłości

Twórcy Shenmue III mogą spać  spokojnie, choć zdanie graczy na temat całej sytuacji związanej ze zmianą platformy dystybucji wersji na komputery osobiste, tak szybko się nie zmieni. 

Na szczęście, jak zapowiedział Tim Sweeney, założyciel i prezes Epic Games, to właśnie jego firma pokryje wszelkie koszta związane ze zwrotami, jakie pojawią się procesu rezygnacji z zakupu Shenmue IIIShenmue 3 przez rozgoryczonych klientów. Dzięki temu, developer nie straci ani centa, jakie dostał do wykorzystania w ramach zbiórki na platformie Kickstarter.

Shenmue III - znamy decyzję twórców związaną z kluczami na Steam!

Co więcej, korporacja zapowiedziała już, że by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji,, będzie na bieżąco komunikować się z innymi sklepami. Jeśli więc kolejny raz, developer uruchomi zbiórkę, gdzie klienci zapłacąza klucz na Steam, a Epic Games Store będzie miało w planach uszczknąć nieco dla siebie, wówczas firma skoordynuje wszystko z kolegami z innych platform, by zapewnić istotną tutaj dostępność z wyprzedzeniem.

No cóż, Epic Games Store zachowa twarz, za sprawą przejęcia kosztów zwrotów, które nie będą kosztowały giganta zbyt wiele, zapowiada, że następnym razem zachowa się w bardziej przemyślany sposób, a cała reszta czarnego PR - u spłynie na YS Net. W dzisiejszych czasach trzeba być bardzo ostrożnym.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/07/03/epic-covers-shenmue-3-refunds-future-exclusives-wont-suffer-same-fate/

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net