Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2019 21:30
DMC 5
906V

Devil May Cry od Netflix lub nowy projekt? Capcom szykuje się do prezentacji

Capcom oficjalnie zakończył wsparcie dla Devil May Cry 5. Japończycy chcą się skupić na nowych wyzwaniach, jednak fani marki mogą zacierać rączki. Firma szykuje się do prezentacji czegoś nowego.

W kwietniu Capcom potwierdził zakończenie prac nad Devil May Cry 5. Choć gracze marzyli o przynajmniej jeszcze jednym dodatku, twórcy postanowili skupić się na innych projektach. Według oficjalnych informacji – Capcom nie ma w planach jakichkolwiek rozszerzeń do uznanej gry.

Japończycy mają jednak pewien tajemniczy projekt – Reuben Langdon oraz Dan Southworth (aktorzy głosowi dla kolejno Dantego i Vergila) pojawili się na Anime Festival Orlando, gdzie mogli zaprezentować specjalne wideo od Capcomu. Jeden z mężczyzn prosił uczestników panelu o nie nagrywanie filmu, ponieważ w późniejszym terminie materiał zostanie opublikowany przez sam Capcom.

Nie możemy nawet marzyć o pierwszej zajawce z Devil May Cry 6, więc... Serial od Netflix? Jak wiadomo opowieść została zapowiedziana w listopadzie ubiegłego roku, więc twórcy powinni już przygotować przynajmniej kilka ujęć prezentujących nową przygodę. Jeśli Capcom jest mocno zaangażowany w prace (a tak podobno jest) to firma mogła zaprosić do współpracy aktorów znanych z gier.

Bardzo możliwe, że Capcom pokaże tajemniczy materiał na gamescomie. Jak wiadomo firma będzie uczestnikiem Opening Night Live.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.reddit.com/r/DevilMayCry/comments/coxgm6/reuben_langdon_exclusive_video_by_capcom_reveal/

Tagi: Capcom devil may cry netflix zajawka

Nie przegap