Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 18:05
Resident Evil 8
3907V

Resident Evil 8 coraz bliżej. Znamy szczegóły testów dla Ambasadorów!

Capcom nie zamierza czekać i najwidoczniej trwają prace nad Resident Evil 8. Już wkrótce rozpoczną się testy nowej produkcji z serii Resident Evil. Znamy pierwsze informacje dotyczące wydarzenia, które powinno zainteresować szerokie grono odbiorców.

Już na początku miesiąca pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące testów nowego Resident Evil przez ambasadorów marki. Dzisiaj otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące wydarzenia – Capcom zaprasza swoich najbardziej oddanych fanów do dwóch miejsc:

  • Los Angeles – 20-21 września
  • Nowy Jork – 23-24 września

Testy są oczywiście bardzo limitowane i na imprezę zostaną zaproszeni wyłącznie członkowie Resident Evil Ambassador, czyli najwięksi fani uniwersum, którzy raczej nie powinni dzielić się informacjami na temat nowej gry.

Resident Evil 8 a może coś nowego?

Według ubiegłorocznych przecieków, Capcom pracuje aktualnie nad dwoma produkcjami: Resident Evil 8 oraz Resident Evil 3 Remake. Oba tytuły znajdują się w zaawansowanej fazie powstawania i mają zaprezentować bardzo wysoką jakość. „Ósemka” jest podobno bezpośrednią kontynuacją Resident Evil 7 i w tym wypadku podobno otrzymamy rozgrywkę zbliżoną do ostatniej części.

Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ Capcom zaprasza do testowania, więc możemy spodziewać się, że także tym razem firma będzie nas chciała czyś porządnie zaskoczyć. Już wcześniej pojawiła się wiadomość, że pozycja jest kreowana przez pierwszy oddział firmy (Capcom Division 1), który zawsze zajmuje się główną odsłoną serii.

Resident Evil 8 a kiedy możemy liczyć na prezentację?

Podobne testy Resident Evil odbywały się w przypadku Resident Evil 7 i choć wydarzenie odbyło się na wiele miesięcy przed ujawnieniem, to gracze nie mogli specjalnie narzekać. Informatorzy chętnie dzielili się szczegółami i właśnie z tego powodu dowiedzieliśmy się, że RE7 będzie sporym odświeżeniem skostniałego uniwersum.

Resident Evil 8 zaproszenie ambasadorów

Kliknij by powiększyć

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil 8