Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2019 15:07
Devil May Cry 5
775V

Devil May Cry 5 nie otrzyma już nowej zawartości. Produkcja gry została zakończona

Capcom nie zamierza dłużej rozwijać Devil May Cry 5. Nie możemy liczyć na nowe tryby, kolejny rozdział fabuły lub świeże bronie. Twórcy zakończyli wszystkie prace nad tytułem i pewnie rozpoczęli już przygotowanie nowego projektu.

Devil May Cry 5 to jeden z hitów 2019 roku. Gra zebrała oceny na poziomie 87-89% i jest to bez wątpienia fantastyczny powrót do znanego IP. Twórcy mimo to nie zamierzają drążyć i dłużej rozwijać projektu.

Devil May Cry 5. Bloody Palace już dostępne. Darmowy tryb na zwiastunie

Devil May Cry 5 otrzymało dodatkowy wariant zabawy, który trafił do gry tuż po premierze i od tego czasu czekamy na konkretne informacje dotyczące kolejnych planów Capcomu. Gracze oczekiwali nowych bohaterów (a raczej bohaterek?), pojawiały się pogłoski o dodatkowej fabule, a zamiast tego... Capcom zakończył rozwój projektu.

Matt Walker – jeden z producentów – zaprzeczył wszystkim plotkom i wspomniał, że Capcom nie ma w planach jakichkolwiek dodatków do Devil May Cry 5. Jest to dość zaskakująca sytuacja, ponieważ zazwyczaj gry single-player otrzymują przynajmniej kilka rozszerzeń, by mieć pewność, że gracze spędzą przy tytule dodatkowe godziny.

W Sieci nie brakuje plotek, według których Capcom nie chce się rozdrabniać, a ekipa od DMC5 zajęła się już przygotowaniem kolejnej gry.

Warto przeczytać: 

Tagi: Capcom Devil May Cry 5

Nie przegap