Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2019 17:17
The Morning Show Apple
402V

The Morning Show od Apple. Firma promuje serial z Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve'em Carellem

Apple w końcu zaprezentowało „The Morning Show”. Jest to oczekiwany serial korporacji, w którym wystąpią między innymi Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Steve Carell.

Apple to kolejna firma inwestująca mnóstwo pieniędzy w ekskluzywne seriale. Na dobry początek korporacja przedstawi swoim klientom „The Morning Show”, w którym Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell będą gospodarzami porannego programu.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy teaser, na którym choć oglądamy bohaterów wyłącznie na zdjęciach, to mamy okazję usłyszeć ich różne opinie na tematy poruszane podczas show. Apple zainwestowało naprawdę sporo, by mieć w swojej garści mocny serial z ciekawymi i dobrze zagranymi bohaterami.

„The Morning Show” zostanie wyemitowany wyłącznie w Apple TV Plus – jest to nowa usługa dla posiadaczy urządzeń Apple, którzy otrzymają szansę wykupienia dostępu do oryginalnych filmów, seriali, oraz dokumentów. Aktualnie Apple potwierdziło zamówienie dwóch sezonów „The Morning Show” - każdy będzie zawierał po 10 odcinków.

Warto sprawdzić: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: apple Jennifer Aniston Reese Witherspoon serial The Morning Show

Nie przegap