Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.08.2019 12:27
Call of Duty: Modern Warfare
1612V

Call of Duty: Modern Warfare z największą w historii ilością DLC. Zacznijcie oszczędzać na dodatki do gry

Call of Duty Modern Warfare szokuje, zaskakuje i daje duże nadzieje w związku z poziomiem, do jakiego po latach może powrócić zapoczątkowana lata temu seria. Jedną z niespodzianek, jaką przygotowali wcześniej developerzy był m in. brak przepustki sezonowej.

Nie oznacza to jednak, że twócy rezygnują z tzw. downloadable content i przy Modern Warfare ich nie otrzymamy. Te jak nabardziej się pojawią i co więcej, będzie ich naprawdę sporo. Jak poinformował Coddy Johnson z Activision, najnowsza odsłona otrzyma największy w historii "potok" dodatków, jakiego byliśmy świadkami na przełomie lat. To dość odważne stwierdzenie, patrząc na fakt, że seria nigdy nie stroniła od tego typu uzupełnień. Infinity Ward ma nam chyba jednak wiele do przedstawienia.

Fani po raz pierwszy będą mogli zasmakować tego, co zawierać będzie tryb multiplayer już we wrześniu. Następnie czeka nas jeszcze wiele niespodzianek i największa ilość dodatkowych treści w historii serii. 

Pozostaje więc czekać, co twórcy przygotowali dla fanów franczyzy. Miejmy tylko nadzieję, że z Call of Duty: Modern Warfare nie znikną gotowe już tryby, jak to bywało w przypadku wielu tytułów, a sam developer faktycznie będzie przygotowywał na bieżąco ciekawe dodatki. Jedno jest w tym momencie pewne - trochę będzie nas to kosztowało.

Więcej na temat gier z serii Call of Duty na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-to-have-largest-dlc-pipeline-in-series-history

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward