Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2019 11:34
samochód need for speed
5875V

Need For Speed Heat wyciekł! Gra zadebiutuje w 2019 roku

Electronic Arts już na początku roku zapowiedziało przygotowanie nowej odsłony serii Need for Speed. Gra prawdopodobnie zostanie zaprezentowana na tegorocznym gamescomie, ale już teraz pierwsze informacje dotyczące wyścigów wyciekły do Sieci. Poznajcie Need For Speed Heat.

Electronic Arts tak naprawdę jeszcze nie zaprezentowało tegorocznej odsłony serii Need for Speed. Wydawca informował podczas spotkania z inwestorami, że nowa część zadebiutuje do końca roku. Wyścigi ominęły E3, ale najwidoczniej prezentacja produkcji odbędzie się na gamescomie.

Need For Speed Heat to Need for Speed 2019. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One i zadebiutuje w 2019 roku – takie informacje wyciekły ze sklepu Gameware. Pracownicy nie mogli jeszcze dodać oficjalnej okładki, więc w karcie produktu widnieje zaktualizowana okładka z Need for Speed No Limits.

Na dodatkowe informacje musimy zaczekać, ale przekazane informacje mogą nie być tylko domniemaniem, bowiem od od pewnego czasu wśród społeczności NFS pojawiała się nazwa "Heat" względem najnowszej odsłony. Niemniej, fani uniwersum Need for Speed muszą szykować się na ostrą jazdę. Pod koniec 2019 roku (listopad?) sprawdzimy nową grę od studia Ghost Games. Jak wiadomo to właśnie ten zespół rozwija tytuły z serii NFS od 2013 roku. Szwedzi przygotowali:

  • 2013 - Need for Speed Rivals
  • 2015 - Need for Speed
  • 2017 - Need for Speed Payback

need for speed heat

 

need for speed heat okładka

 

Polecamy także na naszym portalu:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/07/30/need-for-speed-heat-2019-retailer-leak/

Tagi: need for speed Need for Speed 2019 Need for Speed Heat

Nie przegap