Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.08.2019 11:18
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zarejestrowane w Europie
634V

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zarejestrowane w Europie

Electronic Arts zarejestrowało w Europie znak towarowy dla Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, co oznacza, że już niebawem dostaniemy pierwszą zapowiedź gry.

Plotki dotyczące zapowiedzi nowej odsłony spin-offa serii Plants vs. Zombies, pod tytułem Garden Warfare krążą po Sieci już od kilku tygodni, o czym pisaliśmy również i my. Teraz zaś po wycieku zaproszeń do testów wersji alpha i paru wskazówkach pozostawionych przez EA na swojej stronie internetowej, mamy kolejną porcję informacji.

PopCap śmiało wkracza na rynek z tradycyjną wersją Plants vs. Zombies 3, w którą pobawimy się przede wszystkim na urządzeniach mobilnych, jeśli zaś chodzi o sieciową strzelankę z roślinkami w roli głównej, nadchodząca produkcja może porzucić nazwę Garden Warfare.

Według znaku towarowego zarejestrowanego przez Electronic Arts na terenie Europy, następcą Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 będzie Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Tytułowe miasteczko jest jednym z miast osadzonych w uniwersum PvZ.

Plants Vs. Zombies: Battle For Neighborville

Tagi: Electronic Arts Plants vs Zombies: Garden Warfare 3 plants vs. zombies