Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2019 19:54
Borderlands 3 rywale
635V

Borderlands 3. Gameplay pokazuje sam początek historii

Gearbox Software jest gotowe na premierę Borderlands 3. Produkcja trafiła już do tłoczni, więc pierwsi dziennikarze otrzymali szansę zapoznania się z grą. W rezultacie już dzisiaj możemy spojrzeć na sam początek historii.

Borderlands 3 trafi na półki sklepowe 13 września i jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy produkcji 2019 roku. Gearbox Software doskonale zna siłę swojej marki, więc deweloperzy już teraz pozwalają spojrzeć na sam początek gry.

Sytuacja jest interesująca, bo prolog był już przedstawiony na imprezie prezentującej Borderlands 3, ale autorzy podkreślają, że zobaczymy tutaj ostateczny kod – w sumie tytuł osiągnął już złoty status i teraz firma szykuje się do wielkiej premiery.

Na pewno warto w tym miejscu zwrócić uwagę na dopracowane animacje – bohater rusza się z wielką gracją, dynamicznie przeładowuje broń, a samo strzelanie wygląda wzorowo... Te elementy powinny umilić bieganie po planetach i wykonywanie najróżniejszych zadań.

Na samym początku przyszłego miesiąca powinny pojawić się ostateczne oceny Borderlands 3. Pozycja ma szansę trafić w gust wielu fanów kooperacyjnego strzelania.

O Borderlands 3 przeczytacie również na naszym serwisie:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software