Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2019 08:56
borderlands 3 amara
681V

Borderlands 3 przedstawia Amarę. Syrena, której celem w życiu jest walka

Po prezentacji Moze oraz Zane'a, graczom udostępniony został wizerunek jeszcze jednej charakternej postaci ze świata Borderlands 3. Sprawdźmy dzisiaj możliwości Amary, bo jest na co popatrzeć.

Trzeba przyznać, że seria Borderlands osiągnęła już teraz ogromny sukces, sprzedając się w liczbie 48 milionów sztuk, a czas jeszcze na wielką wrześniową premierę Borderlands 3, która zapowiada się na pozycję niezwykle bogatą i przepełnioną zawartością.

Gearbox Software kontynuuje więc prezentacje głównych bohaterów, tym razem przed szereg wystawiając Amarę. Ta awanturnicza Syrena swoich przeciwników traktuje niczym zabawki – nie tylko zawieszając ich w powietrzu, ale i z łatwością uderzając potężną falą uderzeniową, która czyści najbliższy obszar z wszelkich wrogów.

Wojowniczka o wiele mocniej koncentruje się na bezpośrednich starciach niż inne Syreny, co idealnie pasuje do jej cech charakteru, bowiem cel jej życia jest jeden – chce walczyć.

Trzeba przyznać, że umiejętności Amary robią wrażenie- szczególnie wykorzystanie sześciu magicznych ramion. Starcia tą bohaterką mogą być niezwykle widowiskowe i pełne akcji, bo nie boi się ona również pomachać giwerą. Sprawdźcie zaprezentowany przez Gearbox Software materiał.

O Borderlands 3 możecie również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-trailer-features-amara-looking-for-a-fight

Tagi: 2K Games amara Borderlands 3 Gearbox Software zwiastun