Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2019 07:30
Batman Twarz
2459V

Nowy Batman może zostać wkrótce zaprezentowany. Amazon wrzucił tajną grę do oferty

Warner Bros. Games Montreal szykuje się na wielkie wystąpienie. Już wkrótce wewnętrzny oddział Warner Bros. przedstawi światu swoją świeżutką produkcję, którą prawdopodobnie będzie nowy Batman. Amazon już przygotowuje się do zbierania zamówień przedpremierowych.

Warner Bros. Montreal to zespół odpowiedzialny za Batman: Arkham Origins. Kanadyjczycy od 2014 roku pracują nad tajną grą, a zgodnie z ostatnimi doniesieniami – jest to Batman: Court of Owls. Studio pod koniec roku kilkukrotnie pokazywało logo Court of Owls, a jeden z grafików pochwalił się materiałami koncepcyjnymi sugerującymi nadejście tytułu. Natomiast ostatnio jeden z pracowników przyznał, że rozwija tytuł w uniwersum DC.

Wciąż nie otrzymujemy konkretów, lecz te powinny zostać ujawnione najpewniej szybciej niż myślimy. Amazon wrzucił do oferty nową produkcję zmierzającą na trzy platformy – gra zamiast nazwy posiada wpisany „Placeholder”, ale logo produktu jest dość jednoznaczne. Możemy śmiało podejrzewać, że nie jest to przypadek, a raczej zaplanowana akcja z wydawcą.

Produkcja trafiła do katalogu Amazonu na tydzień przed startem gamescomu – przypadek? Osądźcie sami, ale jeśli faktycznie tytuł powstaje od 2014 roku, zmierza jeszcze na aktualną generację, to pokazanie gry w Kolonii i premiera w pierwszej połowie 2020 roku stanowią jedyne sensowne wyjście.

Batman Warner Bros. Montreal

Więcej o Batmanie przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://wccftech.com/wb-games-montreal-placeholders-appear-on-amazon-suggesting-their-game-announcement-is-near/

Tagi: Batman Batman: Court of Owls Warner Bros. warner bros. montreal

Nie przegap