Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 14:17
Batman Court of Owls Grafiki Koncepcyjne Artworks
1616V

Batman: Court of Owls może faktycznie znajdować się w produkcji. W Sieci wylądowały grafiki koncepcyjne

Warner Bros. może faktycznie pracować nad nową przygodą Batmana, w której przeciwnikiem Nietoperza będzie Court of Owls. W Sieci wylądowały bardzo ciekawe grafiki koncepcyjne/

Szczerze mówiąc jeszcze pod koniec ubiegłego roku na grupach zrzeszających fanów pojawiła się jedna z poniższych grafik, jednak w tamtym, czasie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących źródła.

Batman: Court of Owls może być kolejną produkcją z uniwersum Batman: Arkham

Teraz mogę potwierdzić, że Eddie Mendoza zajął się stworzeniem grafik koncepcyjnych, na których Batman walczy z przedstawicielem wspomnianej organizacji. Artysta aktualnie jest zatrudniony przez Apple, jednak wcześniej jednym z jego klientów było właśnie Warner Bros.

Warto podkreślić, że grafiki znajdowały się na profilu Mendozy na ArtStation, ale gdy temat podłapały growe media – twórca usunął wszystkie materiały... Oczywiście gracze wykonali niezbędne kopie, więc prace możecie zobaczyć w naszej galerii.

Nie mamy oczywiście jakiegokolwiek potwierdzenia od Warner Bros., jednak warto pamiętać, że na początku grudnia przedstawicielka WB. Montreal pochwaliła się koszulką z logiem Batman: Court of Owls.

Batman Court of Owls Gra 11

Batman Court of Owls Gra 33

Źródło: Twitter

Tagi: Batman batman arkham Batman: Court of Owls

Nie przegap