Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 22:00
Control remedy
938V

Control przepełniony walką. Bohaterka zmierzy się z wieloma przeciwnikami

Remedy Entertainment przypomina światu o Control. Twórcy przygotowali kolejny zwiastun, który tym razem skupia się na starciach. Główna bohaterka w trackie pojedynków korzysta z potężnej broni oraz zróżnicowanych zdolności.

Kampania promocyjna najnowszej gry Remedy Entertainment trwa. Twórcy przygotowali kolejny zwiastun, który tym razem pozwala spojrzeć na możliwości Jesse Faden – główna bohaterka zostaje szefową Federalnego Biura Kontroli i teraz ona musi poradzić sobie z inwazją na Najstarszy Dom. Na szczęście od początku kobieta może korzystać z między innymi potężnej broni.

Remedy Entertainment nie zdecydowało się wrzucić do Control wielu giwer, a po prostu otrzymamy jeden pistolet, który będziemy ulepszać – to ciekawe urządzenie może się zmieniać oferując zróżnicowane możliwości. Najnowszy zwiastun pozwala także spojrzeć na umiejętności Jess – kobieta potrafi również wykorzystywać telekinezę i w tym wypadku nie tylko rzucimy w przeciwników betonowym blokiem, ale zdolność przyda się do rozwiązywania zagadek.

Control wyląduje na półkach sklepowych 27 sierpnia.

Warto sprawdzić:

Tagi: 505 Games control Remedy Entertainment