Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 21:30
Protagoniska Control
992V

Control z dopracowanym ray tracingiem. Zwiastun pokazuje świetne efekty

Remedy Entertainment to kolejne studio, które ściśle współpracuje z inżynierami firmy NVIDIA, by mieć pewność, że ich produkcja będzie w dniu premiery dosłownie błyszczeć. Twórcy przygotowali bardzo ciekawy zwiastun ukazujący możliwości ray tracingu w Control.

Remedy Entertainment już kilka miesięcy temu zapowiedziało implementację ray tracingu do Control. Twórcy dotychczas nie pokazywali większych materiałów przedstawiających możliwości technologii, ale w końcu otrzymaliśmy zwiastun i trzeba to powiedzieć wprost – RTX robi wrażenie.

Technologia może znacząco upiększyć fińską produkcję, ponieważ podczas rozgrywki w Control będziemy przemieszczać się po rozbudowanym budynku i tutaj na każdym kroku możemy natrafić na przykładowo duże kałuże, w których będzie odbijać się światło.

NVIDIA musi kontynuować współpracę z najlepszymi studiami, ale szczerze mówiąc już teraz nie mogę się doczekać prezentacji ray tracingu w Cyberpunk 2077. Night City może zostać znacząco upiększone dzięki śledzeniu promieni w czasie rzeczywistym.

Warto oczywiście przypomnieć, że wcześniej poznaliśmy wymagania sprzętowe Control.

Więcej o Control:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment