Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2019 17:11
Control bohaterka
481V

Control na fabularnym zwiastunie. Remedy zapowiada historię

Control to nie tylko bieganie po podobnych lokacjach i walka z napotkanymi stworami. Remedy Entertainment chce ponownie zapewnić graczom mroczną i mocną opowieść, która właśnie została zapowiedziana na nowym zwiastunie. To może się udać?

Remedy Entertainment od wielu miesięcy karmi nas materiałami z Control, ale niemal wszystkie fragmenty rozgrywki pokazują bardzo zbliżone sceny. Dopiero ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, ponieważ twórcy ujawnili kilka nowych miejscówek.

Niestety, nadal nie wiemy, czy deweloperzy powtórzą swoje największe sukcesy, jednak najnowszy materiał pokazujący historię z Control potrafi zaciekawić... Choć jestem przekonany, że wielu graczy przed rzuceniem pieniędzmi w monitory zaczeka na ostateczne opinie.

Nie możemy zapomnieć, że Control to nowy początek dla Remedy Entertainment – twórcy przygotowali grę w zaledwie 3 lata, zdecydowali się ją wrzucić na trzy platformy i produkcja zaprezentuje nową strukturę opowiedzenia historii.

W sumie od pewnego czasu jestem mocno zainteresowany tym tytułem, ponieważ Finowie od wielu lat potrafią zachwycić opowieściami.

Więcej o Control:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment