Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 18:38
Call of Duty Black Ops 2020
726V

Call of Duty 2020 to Call of Duty Black Ops. Wrócimy do czasów Zimnej Wojny

W 2020 roku możemy otrzymać bardzo interesującą odsłonę Call of Duty. Nad grą ma pracować Treyarch i twórcy rozwijają kolejną odsłonę serii Call of Duty: Black Ops. Produkcja może podążyć drogą tegorocznej odsłony i zapewnić pełny reboot.

Już w maju informowaliśmy naszą społeczność o sporej ciekawostce – według Jasona Schreiera, z Kotaku, Activision zrezygnowało z usług Sledgehammer Games i to Treyarch pracuje nad Call of Duty 2020. Od tego czasu czekamy na potwierdzenie tej wiadomości, jednak pewnie dopiero za rok otrzymamy informację od wydawcy.

Sytuację postanowił skomentować LongSensation – to on jako pierwszy potwierdził nazwę Call of Duty: Modern Warfare i wspomniał o pełnym odświeżeniu gry. Informator zaznajomiony ze sceną COD-a wspomniał o przyszłorocznej odsłonie i potwierdził skupienie się na cyklu Black Ops.

Zdaniem LongSensation w 2020 roku zagramy w Call of Duty: Black Ops lub Call of Duty: Black Ops V – w zespole przewijają się dwie nazwy. Tytuł został umiejscowiony w czasach Zimnej Wojny i pozwoli nam uczestniczyć w całym konflikcie – akcja obejmuje ponad 40 lat i podczas kampanii weźmiemy udział w między innymi wojnie wietnamskiej i wojnie koreańskiej.

Strzelanka jest podobno „jeszcze bardziej wyrazista i makabryczna niż Call of Duty: Modern Warfare”.

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare:

Źródło: Twitter

Tagi: call of duty call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Treyarch

Nie przegap