Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 16:51
Wiedzmin Netfix nowa twarz
8819V

Wiedźmin od Netflix z zaskakującym wątkiem. Poznamy nową twarz Geralta!

Scenarzyści „Wiedźmina” od Netflix postanowili poruszyć bardzo ciekawy wątek, który pewnie był konsultowany z Andrzejem Sapkowskim. Widzowie otrzymają szansę poznania nowej twarzy Geralta. OSTRZEGAM PRZED MOŻLIWYM SPOILEREM!

OSTRZEGAM PRZED MOŻLIWYM SPOILEREM!

Wiedźmin od Netflix zapowiada się wyjątkowo dobrze. Serial trafi na platformę dopiero pod koniec roku, jednak mogę śmiało przypuszczać, że streamingowy gigant nie będzie narzekał na zainteresowanie, ponieważ każdy nowy przeciek dotyczący opowieści jest rozchwytywany przez fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowsza ciekawostka dotycząca Wiedźmina pochodzi z IMDb – serwis zaktualizował podstronę z obsadą, na której pojawił się Tristan Ruggeri. Aktor otrzymał szansę wcielenia się w młodego Geralta! Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że scenarzyści postanowili opowiedzieć genezę głównego bohatera „Wiedźmina” i przynajmniej w kilku scenach pojawi się Ruggeri.

Netflix dotychczas nie potwierdził konkretów dotyczących fabuły, jednak otrzymaliśmy zapowiedź, według której fabuła będzie skupiona na trzech bohaterach – to Geralt, Ciri oraz Yennefer są najważniejszymi postaciami pierwszego sezonu. Wcześniej Lauren S. Hissrich informowała, że w prace nad serialem został zaangażowany Andrzej Sapkowski – twórca mógł właśnie dopowiedzieć niektóre wątki z życia młodego Geralta. Jak wiadomo Netflix stara się, by serial był jak najlepszą adaptacją książki, więc odpowiednie poznanie tego ważnego wątku może być kluczowe dla całej twórczości platformy.

Wiedźmin od Netflix – my oglądamy serial, aktorzy pracują?

„Wiedźmin” ma trafić na platformę Netflix 20 grudnia – firma wciąż nie potwierdza ostatecznej daty premiery, jednak w ostatnich miesiącach kilkukrotnie pojawiły się przecieki sugerujące premierę na sam koniec roku. Sytuacja jest interesująca, ponieważ gdy widzowie z całego świata będą poznawać pierwszą opowieść Geralta od Netflix, aktorzy mają wrócić na plan. Prace nad drugim sezonem rozpoczną się pod koniec aktualnego lub na samym początku 2020 roku. Netflix jest podobno bardzo pewny tego serialu i informatorzy wspominają już nawet o planach dotyczących trzeciego sezonu.

Wiedźmin Netflix Tristan Ruggeri

Polecamy również na naszym serwisie:

Tagi: netflix serial wiedźmin

Nie przegap