Shenmue III to powrót „ukrytej sztuki”. Dynamiczny zwiastun oczekiwanego RPG-a akcji

News
853V
Shenmue III to powrót „ukrytej sztuki”. Dynamiczny zwiastun oczekiwanego RPG-a akcji
Iza Łęcka | 08.08.2019, 12:32

W drugiej połowie listopada zakończy się zdecydowanie za długie wyczekiwanie na Shenmue III. Wydawca gry opublikował nowy zwiastun, który prezentuje kilka efektownych scen. Deep Silver zapowiada „powrót ukrytej sztuki”.

Kampania promocyjna Shenmue III nie przyzwyczaiła graczy do wielu efektownych i porządnych zwiastunów. To dlatego trudno nie wychwalać nowej prezentacji, na której możemy przyjrzeć się dobrze zrealizowanym scenom. Bohaterowie zostali dopracowani, pojedynek wygląda nieźle, a całość jest wprost przeładowana klimatem poprzednich odsłon.

Nadal nie jestem przekonana, czy Shenmue III osiągnie oczekiwany sukces, ale z jednego powodu fani serii mogą się cieszyć – ta gra w końcu zadebiutuje. Po latach wyczekiwań, kilku zbiórkach, znalezieniu wydawcy i przełożeniu daty premiery, gracze otrzymają szansę zagrania w trzecią Shenmue. Czy tytuł zapewni oczekiwane wrażenia? Przekonamy się już 19 listopada. 

Co ciekawe, wkrótce powinniśmy spojrzeć na czysty gameplay z Shenmue III, ponieważ Deep Silver przywiezie tytuł na targi do Kolonii.

Więcej o Shenmue III:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper